Gāzes analizators ar līdz pat 4 sensoriem

GreenLine 4000 ir kompaksts, vairāku gāzu, multifunkcionāls rokas instruments.
Ar mikroprocesoru aprīkotajā instrumentā iebūvēts putekļu analizators, emisijas monitors un apkārtējās vides indikators.
Divi iekšejie elektroķīmiskie sensori nosaka skābekļa (O2) un oglekļa monoksīda (CO) gāzes koncentrāciju.
Gāzes temperatūru un gaisa temperatūru izmanto reizē ar gāzes analīzi, lai aprēķinātu efektivitāti, pārpalikušo gaisu un CO2 koncentrāciju.
10 programmējamā gāzes parametru tabula tiek izmantota aprēķiniem, kas apstiprināta saskaņā ar DIN33962.
Trešā šūna (NO vai SO2) nodrošina piesārņojuma mērījumus. NO koncetrāciju var izteikt NOx vērtībās, kā to pieprasa vides likumi.
Pieejami ārējie sensori vides parametru mērījumiem.: relatīvās vides mitrumam un temperatūrai (T+RH%), vides CO līmenim, lai pārbaudītu un izvērtētu gāzes tīklu un dabas gāzes noplūdes noteikšanai.
GreenLine 4000 var pievienot ceturto elektroķīmisko sensoru piesārņojuma mērīšanai. Šādā veidā jūs varat veikt mērījumus vienlaicīgi un ar vienu instrumentu, NO/NOx un SO2 gāzes koncentrāciju.

Instruments ir papildināts ar diferenciālā spiediena (caruvēja) sensou, iebūvētu printeri, iebūvētu virtuālo atminu informācijas saglabāšanai un RS232 seriālu interfeisu konfigurācijām un informācijas pārraidīšanai uz datoru.

 

  • CO atšķāidīšana palielina sensora mērīšanas diapazonu par 10%.
  • Elektrovārsts autozero ātrai iedarbināšanai.
  • Caurvēja mērījumi pieejami ar iekšejā spiediena sensora un speciālas paraugu gāzes zondes palīdzību.
  • Papildināmais iekšejais printeri triecienveida un ģenerētais dokuments ir labi salasāms un ar ilgu laika periodu.
  • Iekšejā standarta armiņā var saglabāt līdz pat 250 pilniem gāzes analīzes ierakstiem pēc iezīmēm. Var pievienot PCMCIA atmiņas karšu adapteri, lai paplašinātu standarta atmiņu.
  • vairāk nekā 10 stundu darbības laiks ar parastu Li-Ion bateriju komplektu.
© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides