Par GNEUSS

Ģimenes kompānija Gneuss ir parādījusi savu vārdu kā inovatīvu risinājumu piegādātājs plastmasas procesu industrijām ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un vairāk nekā 50 starptautiskiem patentiem.

Bāzēti Bad Oeynhausen, Vācijā, Gneuss apņēmīgi izpilda gaidītās prasības produktiem "gatavotiem Vācijā" tajā pašā laikā apkalpojot klientus visā pasaulē. Ar māsas uzņēmumu ASV, ofisiem Braszīlijā un Ķīni, sadarbīas partneri Japānā un kopā ar pārstāvniecībām visā pasaulē, Gneuss ir pieejams visā pasaulē. Labākais iespējamais tehniskais atbalsts, izcils serviss un rezerver detaļu pieejamība tiek nodrošināta visos piecos kontinentos. Palīdzība pieejama visu diennakti, zvanot uz karsto tālruni. Vairākās vietās pieejamas Izmēģinājuma līnijas un izstrāde.Pilot lines for trials and development work are available at several locations.

Mūsu kompānijas filozofija ir strādāt kopā ar jums, pamatojoties uz parliecību un savstarpējām attiecībām. Our company philosophy is to work together with you, based on confidence and personal relationships. Mēs esam apņēmušos nodrošināt kompetentu viedokli un nodrošināt jūš ar labākajām zināšanām un pašu modernāko tehnoloģiju, un vienmēr piedāvād optimālāko filtrēšanas risinājumu.

Mēs esam ISO 9001:2008 sertificēti.

 

Biznesa lauciņi

Filtrācija Apstrāde Mērījumi

 

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides