www.watlow.com

WATLOW sildelementi

Pirkstiņu sildelementi
Watlow pirkstiņu sildelementi var tikt ievietoti caurumos, lietoti kā iemērkšanas sildelementi, ievietoti tieši šķidrumā vai aizsargakās, vai var tikt montēti uz caurulēm vai kuģiem.
   
Teņi
Teņi var tikt izmantoti iegremdēšanai vai gaisa sildīsanai. Tos var piestiprināt pie tādiem objektiem kā kuģi un tanki, ievietoti slīpētās gropju platēs, iegremdēti šķidruma vai pat iebūvēti lūkās gaisa un gāzes sildīšanai. Sildelementi ir pieejami viena gala un divu galu variantos un tos var veidot dažādās sarežģītās ģeometriskās formās.
   
Lokanie sildelementi
Lokanus sildelementus bieži lieto, lai apsildītu neregulāras formas virsmas, formas un caurules. Šos sildelementus var piestiprināt dazādām detaļām un parasti izmanto aizsardzībai pret sasalšanu.
   
Gremdēšanas sildelementi
Šos sildelementus var gremdēt tieši šķidrumā, kuru vēlaties sasildīt vai ievietot aizsargakās. Pieejami dažādu stilu montāžas adapteri.
   
Cirkulācijas sildelementi
Watlow daudzveidīgais klāsts ar cirkulāriem sildelementiem ietver sevī sildelementus no kvarca, agresīvām ķīmiskām vielā, līdz liela spiediena kuģu sildelementiem ar darba spējām līdz 3000psi. Šos sildelementus var izmantot uz šķidrumiem vai gāzēm dažādām vajadzībām.
   
Šķidrumu apgādes sildelementi
Watlow šķīdrumu piegādes sildemeneti nodrošina vispārīgi uzticamus, atsaucīgus sildelementus šķidruma piegādes sistēmā medicīnā, analītikā, ūdens attīrīšanas un vispārīgos procesos. Watlow šķidrumu piegādes sildelementi nodrošina akurātu, atkārtojamu sildīšanu, kontroli, uzlabojot produkta kalpošanas laiku.
   
Gaisa sildelementi
Watlow gaisa sildītājus var izmantot, lai novērstu sasalšanu un kondensāciju elektriskiem un mehāniskiem apvalkiem vai to var ievietot cauruļvados piespiedu gaisa sildīšanai.
   
Agustas temperatūras sildelementi
Šos augstas temperatūras sildelementus var pielietot ļoti augstās temperatūrās. Sildelementi der krāšņu un kambaru ražošanai.
   
Speciālie sildelementi
Šie speciālie sildelementi parasti tiek, kur nepieciešamas agustas temperatūras, vai gadījumos, kad leils vatu blībums ir nepieciešams. Šie universālie sildelementi var tikt pielāgoti vai apstrādāti, lai precīzi atbilstu jūsu vajadzīgajam izmēram.
   
Lokšņu / Skavu sildelementi
Pieskrūvēti vai pieskavoti plakanai virsmai, šie sildelementi nodrošina aizsardzību pret sasalšanu vai mitrumu. Šos sildelementus var piestiprināt tanku vai kuģu sienām, lai tās sildītu.
   
Platjoslas / Mucas sildelementi
Šos sildelementu var piestiprināt vairumam cilindrisku virsmu. Sildelementu konstrukcijā izmantotaos materiāls atļauj to izmantošanu temperatūrās līdz 1400°F (760°C) vai lietot pie zemām temperatūrām - aizsardzībai pret sasalšanu.
   
Uzgaļu sildelementi
Šie sildelementi ir veidoti, lai ietilptu cilindriskas detaļas. Pielietojumi šiem sildelementiem - sākot ar industriāliem procesiem līdz pat medicīniskām vajadzībām.
   
Starojuma sildelementi
Tiek lietoti bezkontakta vajadzību gadījumos, kad vadītspēja vai konvekcija nav praktiska.

 

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides