Torkretēšanas iekārtas

SSB 14 un SSB 24 sērija

SSB 14 un SSB 24 sērijas torkretēšanas iekārtas (SSB = Torkretēšanas iekārta) ir paredzēti betona un karstumizturīgo betona maisījumu izsmidzināšanai ar tā saukto sauso metodi. Šās iekārtas darbojas pēc slīpi novietota vienpusēju dozēšanas cilindra principa, kas ļauj sasniegt perfektu līdzsvaru starp iekārtas mobilitāti un viņas produktivitāti. Jaudas diapazons ir 0,5 – 6 m3 / h.

          

SSB 05 sērija

SSB 05 sēriju iekārta betona izsmidzināšanai ir paredzēta betona un karstumizturīgo betona maisījumu izsmidzināšanai ar tā saukto sauso metodi. Šā iekārta darbojas pēc nepārtrauktas darbības dozēšanas rotoru formas cilindra principa. Iekārtas jaudas diapazons ir 0,5 – 3 m3 / h, iekārta ir paredzēta nelielu apjomu torkretēšanas darbu izpildei.

             

SSB 02 sērija

Torkretēšanas iekārta SSB 02 darbojas pēc nepārtrauktas darbības dozēšanas rotoru formas cilindra principa. Viņa ir paredzēta betona un karstumizturīga betona maisījumu izsmidzināšanai ar sauso un slapjo metodi, kas ļauj to izmantot gandrīz visiem torkretēšanas darbu veidiem. Jaudas diapazons ir 2 – 16 m3 / h.

        

TTS sērija

TTS sērijas torkretēšanas iekārtas ir paredzēti betona un karstumizturīga betona maisījumu izsmidzināšanai ar tā saukto sauso metodi, kurā maisījuma mitrināšana notiek tikai izsmidzināšanas brīdī. Tos izmanto, cita starpā, stikla rūpniecībā un metalurģijā torkretēšanas maisījumu izsmidzināšanai uz mūra krāsniem, kausi, katliem, koksa krāsna baterijām, un citām ierīcēm. Sakarā ar viņu īpašo konstrukciju smidzināšanas var veikt gan aukstumā, gan siltumā.

      

 

 

           

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides