BriskHeat®

BriskHeat  ražo lokanus virsmas sildelementus un kontroles sistēmas / aksesuārus neierobežotam klāstam pielietojumu. Ķīmijas, pusvadītāju, pārtikas apstrādes, biotehnoloģiju, aviācijas, tērauda, laboratorijas, elektroenerģijas ražošanas un daudzas citas industrijas ir atradušas risinājumu ar mūsu sildīšanas produktiem.

Plašs pieredzes klāsts jūsu problēmu atrisināšanā, tādu kā, viskozitātes kontrole, kondensācijas novēršana, procesu siltuma un sasalšanas aizsarsardzība, kas ir padarījis BriskHeat par pasaules līderi lokanu virsmas siltuma un siltumizsekošanas ierīcēs cauruļvadu sistēmās, pumpjos, kuģos,  un citos objektos.

BriskHeat sildīšanas risinājumu piemēri:

  • Apkopes uzraugs Minesotā aizsargā viņa uzņēmuma ūdens caurules no sasalšanas bojājumiem izmantojot BriskHeat sildīšanas lentes un ng sildīšanas kabeli.
  • Singapūrā, kondensācija un sekojoša amonjaka tvertņu sasalšana pēc attīrīšanas rada problēmas lietotājam. BriskHeat atrisina šo problēmu, nodrošinot liela auduma sildīšanas apvalku, kas aptur kondensāciju.
  • Jinanas spēkstacija Ķīnā, Henanas provincē, uzņem BriskHeat personālu, lai palīdzētu viņiem izstrādāt funkcionālu un ekonomisku vieglo pelnu piltuvju sildītāja projektu viņu daļiņu savākšanas sistēmai.
  • Nozīmīgi klienti pusvadītāju industrijā, gan gala lietotāju pusē, gan aprīkojuma ražošanas nozarē paļaujas uz BriskHeat palīdzību, lai novērstu kondensāciju, tādā veidā izsēdzot gāzes vadu un izplūdes sistēmu aizsprostošanos.
  • Nozīmīgas komerciālo aviokompāniju klienti visā pasaulē paļaujas uz BriskHeat ACR kontrolieriem un sildīšanas segām, lai droši turēt savas lidmašīnas gaisā.

 

Silikona gumijas sildīšanas segas Sildīšanas lentes Mucu / spaiņu sildelementi

 

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides