Aksesuāri

 

Printeris PU 800

PU800 printeri ieraksta līdz 12 svarīgiem procesu parametriem uzraudzības un dokumentācijas mērķiem (tajā skaitā datumu / laiku). Salīdzinot ar parastiem grafiku ierakstītājiem, OU800 krāsu izdruka ietver printētos datus gan grafiski, gan kā tekstu, atļaujot veikt vieglus un akurātus.

 

WinControl lietojumprogrammatūra

Bentrup WinControl sniedz pilnu dedzināšanas kontroli un krāsns datu ierakstīšanu jūsu darbagaldam. Kāpēc skraidīt apkārt periodiski pa jūsu rūpnīcu, lai uzraudzītu katru darba vienību atsevišķi un veikt dedzināšanas statusa ierakstu manuāli? Ar WinControl jūs varat uzraidzīt līdz par 32 darba vienībām ar tikai vienu datoru, kas darbojas Windows vidē. Iekārtas jāaprīko ar bentrup SUSBUS (piem. bentrum kontrolierus TC-M1, TC805, TC806, PU800) komunikācijas interfeisu.
 
WinControl 3.1 funckijas:
  • Tiešsaistes dedzināšanas datu ierakstīšana, tādu kā, temperatūras, atmosfēras, kontroles kanālus ievades/izvades statusu u.c.
  • iepriekš izvēlētu procesu parametru vizualizācija pielāgojamā un lietotāja nosakāmā krāsns "sejā"
  • parametru grafiskā ilustrēšana saskaņā ar aparatūru (joslu, skaitītāju, gabarītu u.c.)
  • pilna darba vienības ekspluatācija ar virtuālu pogu/ekrānu palīdzību
  • dedzināšanas procesu analizēšana ar nosakāmiem grafikiem un diagrammām
  • tālvadības atbalsta iespēja (instalācija, konfigurācija, uzstādīšana) caur modēmu vai internetu
  • iespējam piemērot līdz pat 32 iekārtu vienībām ar betrnup SYSBUS, kuras iespējams saslēgt ar RS485/ RS422/ RS232, līdz pat 38400 bodiem
  • rekomendētās sistēmas prasības: Pentium 120 MHz/ 8 MB RAM/ HD 1 GB/ VGA 1280x1024/ RS485 intefeiss

 

TM 100 ar baterijām darbināms termometrs un gāzu analizātors

Datu nolasīšana TM100: augsta precizitāte, darbināms ar baterijām, saprātīga cena, gudrs.

TM100 ir uz mikroprocesoru bāzēti inteliģenti datu lasījumu keramikas, stikla un metalurģijas aparatūrai. Pārnēsājamā iekārta būvēta izmantojot modernākās tehnoloģijas. Augstas precizitātes, inteliģents, enerģiju taupošs (viens bateriju komplekts kalpo vairāk nekā 3000 stundas). Atkarībā no modeļa, var tikt attēlotas līdz pat 2 temperatūrām un krāsns atmosfērām (O2, CO, λ).

Tādas funckijas, kā maksimālā temperatūras atmiņa un gradients ekrāns (°C/h palielināšanās/samazināšanās) ir ļoti parocīgas, piem., manuāli kontrolējamām gāzes krāsnīm. TM100 aizstāj plaši pazīstamos TM20, TM25 un TM-O2.

 

Termopāri

Novērtēt ir labi, mērīt ir labāk.

Mūsu TM20 un TM25 mēra temperatūru, mūsu TMO2 mēra gan temperatūru, gan krāsns atmosfēru.

Atkarībā no pielietojuma, pieejami dažādu tipu termopāri. Protams šie termopāri ir tieši tādi paši, kādu mēs pielietojam savos kontrolieros.

 

 

Kompaktās sērijas Prof. sērijas Prof. TC 500 Industriālās sērijas Aksesuāri
© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides